سیستم بدون خدا ...

خدا احتمالاً متحرک نیست ، چون اگه بود اونوقت جزئی از فضای فاز می شد و اونوقت تحت شرط وارونی زمان ، اونم باید در جهت عکس حرکت می کرد و البته این رو نباید می فهمید ! تازه اگه زمان می ایستاد اونم متوقف می شد .

احتمالاً برای همین هم نا متناهیه و همه جا هست ، چون وقتی متحرک نیست ، برای حضور در همه جا شرط لازم نا متناهی بودنه .

نتیجه گیری از کلاس "مکانیک آماری پیشرفته" ی امروز

/ 8 نظر / 8 بازدید
علي

ُسلام... دلم تنگ شده بود براتون گفتم يه سري به اينجا بزنم .. شما كه حال مارو نمي پرسيد ! از اونجايي كه ميدونم خانم برومند خودشون اينجارو چك مي كنن ، خودم بهشون سلام ميدم و زحمت رسوندن سلام رو به شما نميسپرم !!!! : سلام خانم برومند ، دلم براي شما هم خيلي تنگ شده ... برام دعا كنيد.... خيلي زياد !

عماد

با علی موافقم شما که حالی از ما نمی پرسید ولی ما خیلی دلمون تنگ شده .مثل این که سرتون خیلی شلوغه ما شدیدأ به شما تو مدرسه نیاز داریم و جاتون خالیه ، کاش یه سر میومدید. 

عماد

مدرسه جو باحالی پیدا کرده ما از شریف هم جلو تریم . طی این چند روزه که مسابقات فوتبال برگزار می شود (صبح ها ) تیم های مختلفی شرکت می کنند اما سوم ها جور دیگری عمل کردند از اولین بازی با مچ بند سبز ظاهر شدند و شعار های جالبی می دهند اما امروز قضیه فرق داشت تیمی منتخب از سوم ها با دوم ها (غیر منتخب) بازی داشت و نام آن گوجه سبز بود! (هنوزم هست) جالب است بدانید این تیم یا لباس تمام سبز

عماد

و با نوشته یا حسین بر روی آن وارد زمین شد . اما مهم ترین بخش آن شعار ها بود . در ابتدا سوم ها گل به دوم ها زدند و سوم ها شعار هایی نظیر : دوم دروغگو ، بازیکن خوبت کو ، یا حسین یا حسین ، یار دبستانی ، نه اول نه دوم جانم فدای سوم ، سومی با غیرت حمایت حمایت ،ننگ ما ننگ ما داور مشنگ ما (در هنگام تصمیم نادرست) دادند سپس سوم ها یک گل به خودی زدند و دوم ها خوشحالی کردند سپس گفتند: گل ما رو دزدیدن دارن باهاش پز میدند داند .

عماد

سپس برای جبران بازیکنی به نام نیما موسوی را به زمین فرستادند(البته با غرض ) سپس شعار موسوی موسوی و موسوی موسوی گل منو پس بگیر دادند .( در ضمن صدای شعار گوجه سبز گوجه سبز که وقتی پشت سر هم می گفتند به صورت موج سبز موج سبز شنیده می شد ، شنیده می شد . همچنین شعار اولی ، دومی این آخرین پیام است گوجه ی سبز سوم آماده قیام است دادند _ عالی بود)

راضیه

هیچ جا دانشگاه خودمون نمی شه از این دانشگاه امیرکبیر هیچ خوشم نمیاد

جوانه

سلام:-)

Soheil

Avarin, Avarin