شهاب ...

چند سالی هست که از وقتی تلفن شخصی دارم توی اتاقم دیگه هرکس باهام کار داشته باشه یا به اتاقم زنگ می زنه و یا به موبایلم . دیشب حدود ساعت 12.5 بود که یکی به خونه زنگ زد و بابا گوشی و برداشت و بعد من رو صدا کرد که با تو کار دارن . متعجب شدم ، چون خیلی بعیده کسی به خونه زنگ بزنه و با من کار داشته باشه . اول فکر کردم داییم ... اما بعد دیدم که نه . سلام علیک می کردیم و من هر قدر سعی می کردم یادم بیاد کیه نمی شد . گفت عمراً یادت بیاد ... بعد از چند دقیقه که همه ی گزینه هایی که تو ذهنم بود رو حذف کردم خودش رو معرفی کرد . شهاب . یکی از برو بچه های گل دوران دبیرستان که بعد از پیش دیگه ازش هیچ خبری نداشتم . اون موقع ها یه بار چون با کت شلوار اومده بود مدرسه شایعه شد شهاب زن گرفته . من و حسام که باهاش دوست صمیمی تری بودیم دیدیم که نه و بعد هم بهمون قول داد که هر وقت خواست زن بگیره دعوتمون کنه . حالا بعد از اتمام لیسانسش در دانشگاه شاهد و قبول شدن در فوق در رشته ی کامپیوتر دانشگاه شریف داره ازدواج می کنه و زنگ زده بود خبر بده .

گاهی اتفاقهای اینجوری اونقدر آدم رو خوشجال می کنه که حد نداره ...

/ 29 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عماد

آقا این بحثا دلیل به شام ندادن آقای رضاداد نمیشه ها ! ما شب عروسی از ایشون شام میگیریم

عماد

اصلا این علی بیچاره راست می گه :‌ ‌کی قرار شد شام بده و نداد ؟! علی گفته باشم منم تو اون 5-6 نفر هستما ! آخ جون شب عروسی آقای رضاداد دو تا شام می خورم !

علی

بله .... !!!! البته با تشکر فراوان از اینکه جلوی این قوم ظالم از من دفاع کردی !! دیگه آقا عمادی دیگه کاریش نمیشه کرد !!! به تو هم شام میدم !!! اصلا به ایمن و خانم برومند و عماد و خودم شام میدم !!! دیگه هم قول دروغ به کسی نمی دم چون هرکی بیاد بگه من شام میخوام باید بره تو لیست انتظار واسه سری بعدی !!!‌ این سری شرمندشم !

امین (م)

حالا شام چی میدی بهشون علی!؟ ببینم اگه خوبه تو سری بعد ثبت نام کنم!!

ریحانه

حالا چرا ثبت نام فلا که ظرفیت پر نشده 2 تا مونده اگه کم اوردین من هستم[نیشخند]

امین (م)

خودش اعلام کرد که دیگه قول دروغ نمیده ! حالا شمام صب کنید ببینیم چی میده!!

علي

مگه دوباره كسي قراره ازدواج كنه ؟!‌ [گریه] بابا چه گيري دادينا ! مگه من چقدر پول دارم كه به اينهمه آدم شام بدم !!‌ همين 4 تا فعلا بسه !‌ كو تا يكي ديگه كه من بخوام سر عروسيش شام بدم ، بخواد ازدواج كنه !

عماد

از علی ممنونم که تو این مدت که دسترسی به اینترنت نداشتم برام cmm هامو گذاشت . دیگه بهتره بحثو جمع کنیم سر یک سری بی کلاه موند که از فرصت استفاده نکردند حالا جدا از بحث علی که فقط قراره 5-6 نفرو مهمون کنه باید ببینیم آقای رضاداد چه می کنند و این شما حسابی رو به کدوم یک از دانش آموز هاشون میدند . امیدوارم حتی اگه شب عروسیشون خودشونم شام نداشتن بخورن ولی همیشه خوش بخت باشن .[نیشخند]

امین (م)

ده زبونتو گاز بگیر ! شام رو باید یدن!!

علی

چرا چرت ميگي عماد ؟!