شکمو ...

تازه فهمیدم من چرا هی دارم چاق تر می شم ...

مشکل از اینجاست که نمی تونم در ریختن خورشت و برنج تعادل ایجاد کنم ، مثال :

اول یه بشقاب برنج می کشم و مقداری هم خورشت ، خورشت تموم می شه اما هنوز برنج مونده ، بعد خورشت می کشم باقی برنج ها رو بخورم اما خورشت زیاد می آد ، دوباره برنج می کشم و خورشت کم می آد و خلاصه ادامه می دم تا اینکه یک قاشق برنج اضافه بیاد و اون رو حاضرم بدون خورشت بخورم ... حالا حساب کنین که بعد از این مدت احتمالاً 2-3 بشقاب غذا خوردم !

/ 8 نظر / 3 بازدید
محمد

وبلاگ خیلی قشنگی داری یه سری هم به سایت ما بزن.

نیلوفر

عجب!!!تقصیر شما نیست!تقصیر بر گردن اعضای لیست زیر است: 1.ایرانی بودن!!کلاً آقایون ایرانی علاقه ی عجیبی به برنج و خورشت دارند! 2.مامادرتون که هی برنج و خورشت خوشمزه درست می کنن! 3.کسی که هی دعواتون نمی کنه چرا چاق می شید! 4.هی به هی نمیرید مهمونی مجبور شید کم غذا بخورید!! 5.هیچ کسی براتون غذا نمی کشه مشکلتون حل بشه! و الی آخر!!!کلاً تقصیر شما که نمی تونه باشه(می تونه؟!استغفرالله!)

نیلوفر

توجه: اون کلمه مادر می باشد!!من مثل این که دچار مشکل تکلمم![نیشخند]

گلابتون

انصافی این پستت خیلی با مزه بود با این اوضاع و احوال کلی دیدنی شدی یه کم کوه بری همش حل میشه[چشمک]

گلابتون

انصافی این پستت خیلی با مزه بود با این اوضاع و احوال کلی دیدنی شدی یه کم کوه بری همش حل میشه[چشمک]

نیلوفر

قالب جدید مبارک آقای رضاداد!!چه قدر خوگشل شده این جا....[دست] [دست] سفید هم قشنگه هم الان خیلی مد شده![دست] [دست] [دست] این موضوع بندی هم کار جالبی است!

قاسم

از یک جهت خوش به حالت. من حدود چار-پنج-شش ماه است که چلو خورشت نخورده‌ام

کورش

بهترین راه اینه که مثل من اصلا بی خیال برنج و خورشت بشی. اولش یکم سخته... یعنی دوسه روز اول کمی سخت می گذره اما بعد معده ات به نخوردن برنج عادت می کنه ! ... اصولا معده و اعصاب مربوطه هرچی و هر مقدار درش غذا بریزی به همون مقدار عادت می کنه ... اگه خانواده و دوستان و آشنایان هم اصرار کردند باز نخور حتی اگه از دستت دلخور بشند باز نخور !!!