user error ...

چند وقته که جایی به عنوان یه شغل جنبی پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری یه دفتری رو به عهده دارم . یه چیزی حول و حوش 10-15 تا کامپیوتر زیر دست یه سری کارمند . بیشترین چیزی که هر روز باهاش مواجه می شم چیزیه که من اسمش رو گذاشتم user error ! تقریبا اکثر مراجعه هایی که به من می شه بابت عیبیه که وقتی من می رم پای کامپیوتر دیگه وجود نداره ! اما کافیه برم بشینم سر جام که دوباره طرف زنگ بزنه اتاقم و بگه که دوباره همون مشکل ایجاد شد !این یعنی مشکل از کاربره نه کامپیوتر ...

یه چیز جالب دیگه اونه که همه توقع دارن من مهندسی کامپیوتر خونده باشم ! و وقتی می فهمن رشته ام فیزیکه و حتی به فیزیک علاقه مند ترم کلی کف می کنن ! نمی فهمم چرا !!!؟؟

/ 2 نظر / 3 بازدید
...

حدود 5 ساعت از گذاشتن این پست می گذره اما احتمالاً از اونجایی که همه از ظهر به بعد منتظر افطارند، کسی نظری نداده! اما من دارم براتون نظر ارائه میدم! این طوری گفتم که بدونید ما حدود 3.5 ساعت زودتر افطار می کنیم! نظر خاصی هم البته نمی شه داد برای این پست! فقط می شه در این رابطه یه خاطره تعریف کرد: یه بار درِ صندوق عقب به هیچ وجه باز نمی شد. بعد از یکی- دو روز ماشین رو بردم تعمیرگاه. اومدم به آقاهه نشون بدم که در باز نمی شه، تا دکمه در را فشار دادم، باز شد!!!

مریم

عجب!!!!!! [تعجب] پس یعنی کاربرها خنگن دیگه؟ [سوال] باشه ....[عصبانی] [چشمک]