۲۰۰۰۰ ...

این دنیای اعداد هم عجب جالبه . امروز اواخر کلاس تاریخ علم استاد داشت در مورد فلسفه ی اقلیدسی یا فیثاغورسی ( دقیق یادم نیست کدومش )  حرف می زد و اینکه اونها برای اولین بار اعداد رو به عنوان یک چیز انتزاعی وارد باورها کردند . الآن که طبق معمول هر روز اومدم ببینم کامنت جدید دارم یا نه دیدم که عدد نمایش وبلاگم  ۲۰۰۰۰ رو نشون می ده ... اولین حسی که بهم دست داد این بود که چقدر پیر شدم و بعد یاد حرف استاد افتادم که توی اون فلسفه اعداد نقش مهمی رو در باورها ایفا می کنند !

جالبه ، از ۸ تیر ۱۳۸۴ که من توی این وبلاگ شروع به نوشتن کردم تا الآن ۲۰۰۰۰ بار این صفحه باز و بسته شده ! حالا که فکرش رو می کنم می بینم که چقدر همه چیز عوض شده ، اون موقع ها چی می نوشتم و حالا چی می نویسم ، سبک نوشته ها ، داستان کوتاه هایی که چند وقته بدجوری من رو به خودشون معتاد کردن ، دور شدن از نوشتن مسائل شخصیم که به نظرم تصمیم خیلی عاقلانه و خوبی بود و هزار و یک جور تغییر دیگه ... یه جورایی معتقد شدم خود ایده باید بیاد و برا همین هم اصلاً اصراری در زیاد نوشتن ندارم  .

از اتفاقای جالب دیگه ی امروز این بود که عزیزی بهم پیشنهاد وسوسه کننده ای داد که فکر می کنم در ارتقاء سطح نوشتنم خیلی مؤثره و البته در خیلی چیزیای دیگه ... یه پیشنهاد بسیار عالی که در خیلی زمینه ها کمکم می کنه ! می تونم از اون شخص از همین جا تشکر کنم 01.gif

و یه تشکر هم از همه ی اونهایی که پیگیر و غیر پیگیر سر می زنن به اینجا و گاهی هم نظر می دن . بعضی ها هم که دیداری یا از طریق پیام کوتاه و غیره ، شخصاً نظراتشون رو بهم می گن . بهر حال از نقد به شدت استقبال می کنم و امیدوارم این کار رو ادامه بدین . بعضی هم صرفاً می آن می رن و بابت همین هم ممنونم ... امیدوارم وقتشون رو تلف نکرده باشن با این کار !

هنوز نتونستم به نوشته هام نظم خاصی بدم و در یک قالب خاص یا با یک سبک خاص بنویسم و البته یک دلیلش اینه که هنوز به این نتیجه نرسیدم که باید این کار رو بکنم !

حرف آخر اینکه تا بهمن که سرم نسبتاً شلوغه ممکنه کم بنویسم و از داستان و متنهایی که کمی ازم وقت می گیره خبری نباشه ... برام دعا کنید که سال مهمی رو دارم پشت سر می گذارم و به شدت به کمک خدا احتیاج دارم ...

بازم ممنون از همه 49.gif

/ 3 نظر / 2 بازدید
Nassir

ostade tarich elmetoon kie?