پیشگو ...

دیروز گفت بار کج هیچ وقت به مقصد نمی رسه . خندیدم و گفتم حالا می بینی که می رسه ... امروز که بارم توقیف شد فهمیدم راست می گفت !

پی نوشت : پس تو هم علم غیب داری !؟

/ 9 نظر / 8 بازدید
جوانه

[لبخند] هميشه ام گفتم خدا خيلي بزرگه؛خيليم هوامونو داره!كه پامونو كج نذاريم؛انقدرم مهربونه كه به حال خودمون ولمون نميكنه[گل]

ٍَ

ایمن جان سلام. به بار کجت، راه کج مارو هم اضافه کن. خوش باشی رفیق

؟!

یعنی می دونستی راهت کجه و می خواستی به مقصد برسه؟!؟!بعد الان کسی که بهت گفته به مقصد نمی رسه خیلی باهوشه؟!؟! این دینگ دینگ کجاست واسه این پست کامنت بذاره؟!!!!

DM

تو خيلي باهوشي كه بااينكه هيچ جاي اين پست صحبتي از باهوش بودن نشده وربطيم نداره به اين نتيجه رسيدي گفته شده كسي كه اون حرف رو زده باهوشه!گرچه نتيجه كاملا درسته!اما چشماتوكه بازكني ميبيني خيلي ها بااينكه ميدونن راهشون كجه امافكرميكنن وميخوان كه بزوربمقصد برسه!وظاهرا گاهي بنظرميرسه كه موفق شدن تا يه روز يه جايي كارماش رو پس بدن.

؟!

باهوش بودن اگر نسبی باشه من این جا واقعاً باهوشم چون مثل این که تو با لحن یک پست متوجه منظورش نمی شی ! و خوب من حداقل می دونم بار کج به مقصد نمی رسه و لازم نیست کسی از این بدیهیات آگاهم کنه!و اگه یه روز کسی این امر بدیهی رو بهم گوشزد کرد و من بهش توجه نکردم در آینده نمی گم اون آدمه باهوشه!!می گم خودم خیلی خنگ بودم!!یا می گم خودم خیلی بی منطق و لجباز بودم که به این اصل ساده توجه نکردم! مطمئناً کسی که به من می گه 2 در 2 می شود 4 و من قبول نمیکنم خیلی باهوش نیست!اما من فوق العاده بچه و لجبازم!

DM

آفرين[چشمک]

ایمن

در این که اونی که به من گفت ، خیلی باهوشه حرفی نیست . اینو خیلی ها می گن . اما موندم ؟! چرا اینقدر از باهوش بودن اون حرست گرفته؟[چشمک]

؟!

حرس که من نمی دونم چیه.اما اگه منظورت حرصه : از باهوش بودن کسی که نمی شناسمش چرا باید حرصم بگیره؟![سوال] کامنت اولم رو بخون!شبیه کساییه که دارن از باهوش بودن یکی حرص می خورن؟!

دینگ دینگ

هر چی می گذره به سوادت بیشتر پی میبرم...ناسلامتی دانشجو فوق لیسانسی پسر...